Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Dom Piątkowisko

Piątkowisko, łódzkie

  • 1 250 000 zł
  • 143,98 m²
  • 8 681,76 zł/m²

Zdjęcie

Kinga Sauter

Skontaktuj się

Dom Piątkowisko

Piątkowisko, łódzkie

zaktualizowane:
15 maja 2026

1 250 000 zł

143,98 m²

8 681,76 zł/m²

Dom Piątkowisko

Zaktualizowane: 15 maja 2026

1 250 000 zł 143,98 m² 8 681,76 zł/m²

Nie zwlekaj z kontaktem

bardzo wysokie zainteresowanie

Rodzaj domu:
dom wolnostojący
Liczba pokoi:
3
Powierzchnia działki:
850 m²
Miejsce postojowe:
garaż w bryle budynku
Rok budowy:
-

Rodzaj domu:

dom wolnostojący

Liczba pokoi:

3

Powierzchnia działki:

850 m²

Miejsce postojowe:

garaż w bryle budynku

Rok budowy:

-

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 1 250 000 zł (8 681,76 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępny: do uzgodnienia
  • Charakterystyka domu 143,98 m² (86,16 m² powierzchni użytkowej), 3 pokoje (2 sypialnie), 2 łazienki; stan: dobry (dom pod klucz)
  • Budynek: dom wolnostojący
  •   instalacje: nowe / wymienione; okna: plastikowe
  • Działka: 850 m²
  •   kształt: kwadrat; teren płaski
  •   dojazd drogą utwardzoną, ogrodzenie całkowite
  • Powierzchnia dodatkowa: taras
  • Łazienka: prysznic, bidet
  • Media: gaz, szambo; ogrzewanie: gazowe, piec
  • Miejsce parkingowe: garaż w bryle budynku
  • Źródło: biuro nieruchomości: Home Park Nieruchomości, zaktualizowane: 15.05.2026
  •   numer ogłoszenia: HPK-DS-11175

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Kupujący nie płaci prowizji

Lokalizacja

Opis nieruchomości

*** TYLKO W HOME PARK NIERUCHOMOŚCI! ***

Oferta dotyczy sprzedaży niedużego domu w Piątkowisku.

Budynek z 2022 r, parterowy, o pow. 86 m, z garażem w bryle.

Część dzienna składa się z : przestrojonej , umeblowanej i wyposażonej w sprzęt AGD kuchni otwartej na jadalnię i salon z kominkiem oraz łazienki. Duże okna zapewniają piękne światło nawet w okresie zimowym. (...)

Agent

Kinga Sauter

792 200...

792 200 109

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Kinga Sauter

792 200...

792 200 109

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl